SLAPUKŲ POLITIKA

Kas yra slapukai?

Slapukai yra failai, kurie atsiunčiami į Jūsų įrenginį jums lankantis interneto svetainėje. Slapukų naudojimas yra visiškai saugus Jūsų įrenginiams ir informacijai esančiai juose. Slapukų pagalba mes atpažįstame Jūsų įrenginį ir galime susieti su Jūsų pasirinktu interneto svetainės funkcionalumu ir palengvinti naudojimusi ja. 

Kam naudojami slapukai?

Slapukus naudojame siekiant pagerinti interneto svetainės funkcionalumą bei palengvinti naudojimąsi ja. Slapukus taip pat mes naudojame siekiant individualizuoti jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs Jums. Slapukais mes analizuojame Jūsų naršymo istoriją ir šiuos duomenis naudojame siekiant sudaryti Jums galimybę naudotis mūsų paslaugomis, statistinės analizės tikslams, norėdami, pateikti Jums komercinius ir reklaminius pasiūlymus. 

Kokius slapukus naudojame?

Techniniai slapukai. Techniniai slapukai yra būtini tinkamam interneto svetainės veikimui. Be jų negalima  sudaryti galimybės visapusiškai naudotis mūsų interneto svetaine. Techniniai slapukai padeda atvaizduoti Jums interneto svetainės turinį Jūsų įrenginyje. Techninių slapukų pagalba  užtikrinamas interneto svetainės funkcionalumas, bei prisitaikymą prie Jūsų poreikių. Šie slapukai nerenka apie Jus informacijos, kuri būtu naudojama rinkodarai ar prekybai. 

Funkciniai slapukai. Funkciniai slapukai yra skirti pagerinti  interneto svetainės funkcionalumą, padaryti interneto svetainę patogią naudojimui. Šie slapukai nerenka apie Jus informacijos, kuri naudojama rinkodarai ar prekybai.

Analitiniai slapukai. Analitiniai slapukai padeda pažinti interneto svetainės lankytojus bei padeda mums pritaikyti interneto svetainės veikimą pagal mūsų lankytojų poreikius. Analitinių slapukų pagalba analizuojame vykdomą veiklą, o išanalizavę rezultatus ją geriname.  Analitinių slapukų surinkta informacija yra bendrinė. Surinkat informaciją gali būti panaudota siekiant  atvaizduoti populiariausias žiūrėtas paslaugas, pateikti informaciją apie šiuo metu aktualiausias paslaugas ir kitą naudingą informaciją Jums naršant.  

Tiksliniai (komerciniai) slapukai. Tikslinius (komercinius) slapukus  naudojame siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti Jums aktualius komercinius pasiūlymus. 

Mūsų interneto svetainėje naudojami slapukai:

Pavadinimas Slapuko pavadinimas Aprašymas, naudojimo tikslas Sukūrimo momentas Galiojimo laikas Naudojami duomenys
Facebook Pixel FB_PIXEL_ID Slapuko pagalba renkama informacija apie mūsų interneto svetainės lankytojų elgseną būtent mūsų interneto svetainėje. Slapukas pritaikytas ir naudojamas pakartotinės rinkodaros tikslu.  Atidarius mūsų interneto tinklapį  30 dienų Unikalus kompiuterio identifikatorius (IP adresas)
Google Analytics _ga Slapuko pagalba renkama  informacija apie mūsų interneto svetainės lankytojų elgseną mūsų interneto svetainėje. Slapukas pritaikytas ir naudojamas statistikos tikslais.   Pirmo apsilankymo mūsų interneto tinklapyje metu  2 metai Unikalus kompiuterio identifikatorius (IP adresas)
Google Analytics _gid Slapuko pagalba renkama informacija apie mūsų interneto tinklapio lankytojų elgseną mūsų interneto tinklapyje. Slapukas pritaikytas ir naudojamas statistikos tikslais.   Pirmo apsilankymo mūsų interneto tinklapyje metu 24 val. Unikalus kompiuterio identifikatorius (IP adresas)
Google Analytics _gat Slapuko pagalba ribojame  galimų pateikti užklausų skaičių. Atidarius mūsų interneto tinklapį 1 min. Unikalus kompiuterio identifikatorius (IP adresas)
Google Analytics _gat_UA-154861441-1 Slapuko pagalba renkama informacija  apie mūsų interneto tinklapio lankytojų elgseną mūsų interneto tinklapyje. Slapukas pritaikytas ir naudojamas identifikuoti lankytoją ir priskirti jiems unikalų identifikacijos Nr.   Atidarius mūsų interneto tinklapį 8 val. Unikalus kompiuterio identifikatorius (IP adresas)
Google Analytics _gat_UA-154861441-1 Slapuko pagalba yra renkama  informacija  apie mūsų interneto tinklapio lankytojų elgseną mūsų interneto tinklapyje. Slapukas pritaikytas ir naudojamas identifikuoti lankytoją ir priskirti jiems unikalų identifikacijos Nr. Atidarius mūsų interneto tinklapį 8 val. Unikalus kompiuterio identifikatorius (IP adresas)
Google Analytics AMP_TOKEN Slapuko pagalba yra renkama  informacija  apie mūsų interneto tinklapio lankytojų elgseną mūsų interneto tinklapyje. Slapukas pritaikytas ir naudojamas analizės tikslais.  Atidarius mūsų interneto tinklapį 30 sek, iki 1 metų. Unikalus kompiuterio identifikatorius (IP adresas)
Google Analytics _utma Slapuko pagalba yra renkama  informacija  apie mūsų interneto tinklapio lankytojų elgseną mūsų interneto tinklapyje. Slapukas pritaikytas ir naudojamas analizės tikslais. Atidarius mūsų interneto tinklapį 2 metai Unikalus kompiuterio identifikatorius (IP adresas)
Google Analytics _utmb Slapuko pagalba atpažįstame naujas sesijas mūsų interneto tinklapyje.    Atidarius mūsų interneto tinklapį 30 min. Unikalus kompiuterio identifikatorius (IP adresas)
Google Analytics _utmc Slapuko pagalba fiksuojame sesijos užbaigimą mūsų interneto tinklapyje. Atidarius mūsų interneto tinklapį Iki sesijos pabaigos Unikalus kompiuterio identifikatorius (IP adresas)
Google Analytics _utmz Slapuko pagalba yra renkama informacija iš kokio šaltinio, kokį paieškos variklį naudojant, kokios nuorodos paspaudimo metu, kokį raktinį žodį naudojant interneto tinklapio lankytojas atidarė mūsų tinklapį. Slapuko pagalba taip pat renkama informacija apie interneto svetainės lankytojo lokaciją.  Atidarius mūsų interneto tinklapį 6 mėn. Unikalus kompiuterio identifikatorius (IP adresas)
Google Analytics _utmv Slapuko pagalba kaupiama informacija identifikuojant lankytoją pagal specifinius  segmentus. Šiuo slapuku taip pat kaupiama apie vartojo paspaudimus, puslapių paspaudimo kelią bei laiką.  Į Atidarius mūsų interneto tinklapį 2 metai Unikalus kompiuterio identifikatorius (IP adresas)
Google Analytics _utmx Slapuko pagalba yra renkama  informacija  apie mūsų interneto tinklapio lankytojų elgseną mūsų interneto tinklapyje. Slapukas pritaikytas ir naudojamas mūsų interneto svetainės optimizavimo tikslu. Atidarius mūsų interneto tinklapį 18 mėn. Unikalus kompiuterio identifikatorius (IP adresas)
Google Analytics C, cid, TPC, GCM, uid Slapuko pagalba kiekvienam interneto tinklapio lankytojui yra sukuriamas atsitiktinį identifikacinis numeris. Slapuko surinktos informacijos pagalba yra analizuojamas lankytojų grįžtamumas bei lankytojų naršymo įpročiai interneto tinklapyje.  Pirmo apsilankymo mūsų interneto tinklapyje metu Iki interneto svetainės uždarymo arba iki 60 dienų Unikalus kompiuterio identifikatorius (IP adresas)
Google Tag Manager _dc_gtm_UA-39577392-1 Slapuko pagalba renkama informacija  apie mūsų interneto tinklapio lankytojų elgseną mūsų interneto tinklapyje. Slapukas pritaikytas ir naudojamas optimizuoti pasiūlymams ir pateikti  juos kitose svetainėse.  Atidarius mūsų interneto tinklapį 8 val. Unikalus kompiuterio identifikatorius (IP adresas)
Google Tag Manager _dc_gtm_UA-39577392-5 Slapuko pagalba renkama informacija  apie mūsų interneto tinklapio lankytojų elgseną mūsų interneto tinklapyje. Slapukas pritaikytas ir naudojamas optimizuoti pasiūlymams ir pateikti  juos kitose svetainėse. Atidarius mūsų interneto tinklapį 8 val. Unikalus kompiuterio identifikatorius (IP adresas)
AdWords NID, SID, IDE, ANID, DSID, FLC, AID, TAID, exchange_uid, _gads, _gac, Slapuko pagalba renkama informacija  apie naudojamų kampanijų našumą. Slapukas pritaikytas ir naudojamas optimizuoti pasiūlymams ir pateikti  juos kitose svetainėse. Atidarius mūsų interneto tinklapį 30 dienų Unikalus kompiuterio identifikatorius (IP adresas)

Kaip keisti slapukų nustatymus?

Slapukų galite atsisakyti informacinio parnešimo dešinėje paspaudę ikoną. Jums paspaudus ikoną slapukai nebus diegiami. Slapukų nustatymus bet kada galite keisti savo naudojamos naršyklės nustatymuose pasirinkdami, kuriuos slapukus norite priimti ir kuriuos ištrinti.  Slapukų galite atsisakyti bet kuriuo metu ištrindami slapukus iš savo naršyklės, kurioje jie yra įdiegti. Slapukų valdymo vieta priklauso nuo Jūsų naudojamos naršyklės. Norėdami daugiau sužinoti kaip tvarkyti ar pašalinti Jūsų naršyklėje įdiegtus slapukus, apsilankykite Jūsų naudojamos naršyklės interneto puslapyje.

Jūs taip pat galite bet kada atšaukti savo duotą sutikimą dėl slapukų naudojimo pateikdami mums prašymą elektroniniu paštu info@suburbija.lt Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad atšaukus savo sutikimą Jūs taip pat savarankiškai turite ištrinti slapukus iš Jūsų naudojamos naršyklės.  

PRIVATUMO POLITIKA

Suburbija.lt (toliau vadinama „mes“ arba „suburbija.lt“) vertina savo klientų privatumą. Šioje Privatumo politikoje (toliau – Privatumo politika) pateikiame mūsų taikomus duomenų rinkimo, naudojimo ir saugojimo principus, todėl atidžiai perskaitykite šią Privatumo politiką prieš pradėdami naudotis mūsų  paslaugomis.

Ši Privatumo politika taikoma Jums lankantis mūsų Interneto svetainėje bei naudojantis suburbija.lt paslaugomis. 

Jums pasirinkus mūsų paslaugą ir sudarius su mumis sutartį, ši Privatumo politika taip pat tampa neatsiejama Paslaugų teikimo sutarties dalimi.

Naudodamiesi suburbija.lt interneto svetaine www.suburbija.lt  (toliau – Interneto svetainė), taip pat pasirašydami Paslaugų teikimo sutartį, Jūs turite patvirtinti, kad perskaitėte ir supratote šią Privatumo politiką.

Jeigu Jūs nesutinkate su šia Privatumo politika rekomenduojame nesinaudoti suburbija.lt interneto svetaine ir (arba) paslaugomis.

Kokius Jūsų duomenis, kokiu tikslu ir kokiu pagrindu renkame ir tvarkome?

Renkame ir tvarkome tik tuos Jūsų asmens duomenis, kurie yra būtini paslaugų teikimui Jums užtikrinti. Nerenkame ir netvarkome Jūsų asmens duomenų, kurie nėra reikalingi aukščiau nurodytam tikslui pasiekti, išskyrus, jeigu Jūs davėte sutikimą dėl tokių papildomų asmens duomenų tvarkymo.

Vykdydami veiklą renkame ir tvarkome šiuos Jūsų asmens duomenis:

Asmens duomenų tvarkymo tikslas Tvarkomi asmens duomenys Asmens duomenų tvarkymo pagrindai
Jūsų supažindinimo su mūsų veikla bei jos naujienomis,   bendrinių bei specialiai Jums pritaikytų pasiūlymų teikimo tikslu. 

Vardas, Pavardė, elektroninio pašto adresas, telefono numeris. 

 

Šiuos Jūsų duomenis tvarkome  jūsų sutikimo taip pat įstatymo numatytais pagrindais.  

 

Jūs turite teisę bet kuriuo metu nesutikti su Jūsų asmens duomenų tvarkymu arba atšaukti savo sutikimą susisiekdami su mumis el. paštu info@suburbija.lt
Siekiame, kad naudotis interneto svetaine www.suburbija.lt būtų kuo paprasčiau ir patogiau, todėl nuolatos ją atnaujiname ir geriname savo paslaugas. Suprasti Jūsų poreikius šiuo tikslu analizuojame savo veiklą iš šiuos Jūsų duomenis: Slapukų duomenis bei analitinius duomenis: naršymo istorija; formų pildymo istorija; Jūsų ir mūsų tarpusavio bendravimo istorija, įskaitant elektroninį susirašinėjimą.  Jūsų sutikimo ir teisėto intereso pagrindu

Kiek laiko saugome Jūsų asmens duomenis?

Jūsų asmens duomenis tvarkome ir saugome tiek kiek būtina tarp Jūsų ir mūsų sudarytos paslaugų sutarties tinkamam įvykdymui, jeigu ilgesnis terminas nėra numatyta įstatymų. Jūsų asmens duomenys, kurie tvarkomi Jūsų sutikimo pagrindu tvarkomi iki Jūsų sutikimo atšaukimo dienos. 

Kam perduodate mano asmens duomenis?

  • Gali pasitaikyti atveju, kai tinkamam paslaugų Jums suteikimui gali būti reikalinga perduoti Jūsų asmens duomenis. Tokiais atvejais Jūsų asmens duomenis perduosime tik patikimiems mūsų partneriams su kuriais esame sudarę sutartis ir tik tokia apimtimi kiek yra būtina Jums tinkamai suteikti paslaugas. Atsižvelgiant į Jums teikiamos paslaugos pobūdį.
  • Jūsų asmens duomenys taip pat gali būti perduoti valstybės įgaliotoms institucijoms turinčioms teisę tokius duomenis gauti ir joms pareikalavus. 

Kokios yra mano teisės ir kaip jas galiu įgyvendinti?

Jūs turite šias žemiau nurodytas teises: 

  • susipažinti su apie Jus tvarkomais asmens duomenimis;
  • prašyti ištaisyti arba ištrinti asmens duomenis;
  • nesutikti su asmens duomenų tvarkymu arba atšaukti duotą sutikimą;
  • apriboti asmens duomenų tvarkymą, išskyrus saugojimą;
  • teisę į asmens duomenų perkeliamumą;
  • teisę pateikti skundą priežiūros institucijai.

 

Savo teises Jūs galite įgyvendinti kreipdamiesi į mus el. paštu: info@suburbija.lt ir nurodydami kokių veiksmų pageidaujate, kad imtumėmės apie Jus tvarkomų duomenų atžvilgiu. Primename, kad Jūsų teisių įgyvendinimas gali būti apribotas, jeigu tai numato taikytinų teisės aktų reikalavimais.